Валютный рынок Forex (Форекс), доверительное управление. Торговые сигналы, советники, аналитика

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Де купити харчування для собак?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Всім доброго вечора друзі. Нещодавно мені брат подарував не день народження німецьку вівчарку про яку я мріяла довгий час. Хочу купити їй харчування для різноманіття. Порадьте мені надійний зоомагазин, куди варто звернутися.

0

2

Доброго вечора і вам. Чудовий подарунок зробив вам ваш брат. Для токого собаки слід обирати тільки якісний корм який дасть всі віттамінки. Можу вам запропонувати відвідати один інтернет-магазин зоотоварів. Якщо цікаво, пішіть. Залюбки допоможу.

0

3

Так, подарунок чудовий, чесно кажучи я сама не очікувала. Я про таку породу собаки давно мріяла. Не хочу купувати їй корм аби де. Підкажіть куди мені варто звернутися? І який саме обрати? У мене поки що немає досвіду в таких купівлях.

0

4

Я вам раджу звернутися до інтернет-магазину MasterZoo. Я своєму псу купую корм тільки В цему магазині, так як там продають свіжий товар. Завжди великий асортимент, все якісне. Ціна помірна і доступна. Щодо вибору, я би порекомендувала сухий корм для собак усіх порід Savory зі смаком кролика та качки. Він містить в собі необхідну кількість білків та вітамінів. Завдяки комплексу пребіотиків та мінералів зміцнює імунітет. Не містить штучних ароматизаторів і барвників. Більше вибору Корму для собак https://masterzoo.ua/ua/catalog/sobaki/korm-dlya-sobak/  ви можете подивитися на сайті магазину. В наявності безліч чудових варіантів. Здоров'я вашому песику.

0



Создать форум © iboard.ws Видеочат kdovolalmi.cz